Appointments

View Fixture Appointments  View Reserved Appointments
First1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8Last
Name Ground Date Kick Off Home Team Away Team Is Ref Other Assistants
Martin WilliamsRhiw Dda'r13-10-201814:30Taffs WellPontypridd TownJoshua Howells
Lewis Jones
Kris HamesUndy Athletic Club13-10-201814:30Undy AthleticGoytreYesLewis Evans
Robert Mealins
Lewis EvansUndy Athletic Club13-10-201814:30Undy AthleticGoytreKris Hames
Robert Mealins
Robert MealinsUndy Athletic Club13-10-201814:30Undy AthleticGoytreKris Hames
Lewis Evans
Daniel BarclayAberbargoed Recreational Ground13-10-201814:30Aberbargoed BudsCroesyceiliogYesAlex Brent
Matthew Clarke
Alex BrentAberbargoed Recreational Ground13-10-201814:30Aberbargoed BudsCroesyceiliogDaniel Barclay
Matthew Clarke
Matthew ClarkeAberbargoed Recreational Ground13-10-201814:30Aberbargoed BudsCroesyceiliogDaniel Barclay
Alex Brent
Martyn CookThe Willows 13-10-201814:30Bridgend StreetAFC LlwydcoedYesJordon Christopher
Lee Evans
Jordon ChristopherThe Willows 13-10-201814:30Bridgend StreetAFC LlwydcoedMartyn Cook
Lee Evans
Lee EvansThe Willows 13-10-201814:30Bridgend StreetAFC LlwydcoedMartyn Cook
Jordon Christopher
David BadgerStafford Common 13-10-201814:30Garden VillageCaldicot TownYesAlan Jenkins
Alan JenkinsStafford Common 13-10-201814:30Garden VillageCaldicot TownDavid Badger
Mark RobertsMonmouth Sportsground 13-10-201814:30Monmouth TownSwansea UniversityYesAndrew Wilkins

Andrew WilkinsMonmouth Sportsground 13-10-201814:30Monmouth TownSwansea UniversityMark Roberts

Monmouth Sportsground 13-10-201814:30Monmouth TownSwansea UniversityMark Roberts
Andrew Wilkins
Leigh JonesParc Ynysderw13-10-201814:30Pontardawe TownSTM SportsYesSam Hill
Viv Nedin
Sam HillParc Ynysderw13-10-201814:30Pontardawe TownSTM SportsLeigh Jones
Viv Nedin
Viv NedinParc Ynysderw13-10-201814:30Pontardawe TownSTM SportsLeigh Jones
Sam Hill
Aled FellowesPri Deri Park13-10-201814:30West EndCaerau (ELY)YesRobbie Brown
Matthew Deschoolmeester
Robbie BrownPri Deri Park13-10-201814:30West EndCaerau (ELY)Aled Fellowes
Matthew Deschoolmeester
Matthew DeschoolmeesterPri Deri Park13-10-201814:30West EndCaerau (ELY)Aled Fellowes
Robbie Brown
Paul A LewisGlasbrook Field13-10-201814:30Penrhiwceiber RangersAFC PorthYes
Steven WilliamsThe Bont Playing Fields13-10-201814:30Penydarren BGCAlbion RoversYes
Neil StephensIvor Park13-10-201814:30PontyclunTreowen StarsYes
Garwyn DaviesYnys Park Port Talbot13-10-201814:30Trefelin Boys & Girls ClubTreharris Athletic WesternYes
Clive SmallJubilee Way13-10-201814:30Caldicot Town ReservesUndy Athletic ReservesYes
Robert RosenLarkfield Park13-10-201814:30Chepstow Town ReservesRisca United ReservesYes
Terry PreeceWoodland Road Sports and Social Ground13-10-201814:30Croesyceiliog ReservesPontyclun ReservesYes
David MasonPlough Road 13-10-201814:30Goytre ReservesBridgend Street ReservesYes
Duncan LewisFochriw Football Ground 13-10-201814:30Treharris Athletic Western ReservesAbergavenny Town ReservesYes
Michael PickettBush Park13-10-201814:30Treowen Stars ReservesCwmbran Celtic ReservesYes
Stuart WoodwardMarston's Stadium13-10-201814:30Afan Lido ReservesGoytre United ReservesYes
Edwin P BurgessOld Road Ground13-10-201814:30Briton Ferry Llansawel ReservesTrefelin Boys & Girls Club ReservesYes
Andrew MatthewsWindmill Ground13-10-201814:30Llantwit Major ReservesPenybont ReservesYes
Ian HollyoakeSketty Lane13-10-201814:30Swansea University ReservesGarden Village ReservesYes
Paul WaltersPanteg House Sportsgrounds13-10-201814:30PantegCaerauYes
Darren ReebyLlwydcoed Football Ground13-10-201814:30AFC Llwydcoed ReservesPontardawe Town ReservesYes
Joshua TaylorKymco Stadium13-10-201814:30PenybontHaverfordwest CountyAlex McInch
Ewan Reed
Mike PedlerThe Murch13-10-201814:30Dinas Powys ReservesPanteg ReservesYes
Paul A LewisAberbargoed Recreational Ground14-10-201814:30Aberbargoed Buds YouthPort Talbot Town YouthYes
Paul FisherYnys Park Port Talbot14-10-201814:30Trefelin Boys & Girls Club YouthRisca United YouthYes
Duncan LewisThe Willows 14-10-201814:30Bridgend Street YouthGoytre YouthYes
Rhys BurgessMarston's Stadium15-10-201819:30Afan Lido YouthCaerau YouthYes
Matthew JohnOld Road Ground15-10-201819:00Briton Ferry Llansawel YouthEly Rangers YouthYes
Micheal FordYnys Park 15-10-201819:15Ton Pentre YouthTaffs Well YouthYes
James BurgessLlandarcy Academy of Sport19-10-201819:30YnysygerwnTreharris Athletic WesternYes
Aled FellowesStation Road19-10-201819:30Ely RangersNewport CityYes
David MasonPen-y-pound Stadium19-10-201819:30Abergavenny Town ReservesCwmbran Celtic ReservesYes
Vasilca CiupleaAberaman Park20-10-201814:30Aberdare TownAberbargoed BudsYesConnor Thomas
Matthew Johnson
Connor ThomasAberaman Park20-10-201814:30Aberdare TownAberbargoed BudsVasilca Ciuplea
Matthew Johnson